tormi fundraiser

heiii,

minu nimi on Torm. ma olen 22-aastane mittebinaarne disainer - kodumaise perefirma, sooneutraalse rõivabrändi androgear looja.

olen hetkel kogumas raha enda ülakehaoperatsiooni jaoks, et täita kauaaegne soov, mis aitab mul end oma kehas rohkem koduselt tunda. antud operatsioon ei ole Eestis kahjuks haigekassa poolt toetatud, seega pean ma ise koguma üle 4200€. tänu ülakehaoperatsioonile saan tunda ennast oluliselt paremini nii vaimselt kui füüsiliselt. tahan elada täiel rinnal - minu jaoks tähendab see ilma rinnata! :)

eesmärgi saavutamiseks palun ma sinu abi.

viisid minu toetamiseks:

  • haara endale paar sooneutraalset mugavust siit androgeari kodulehelt. kõikidelt märtsis sooritatud ostudelt läheb osa kasumist minu ülakehaoperatsiooni fondi. ps! meil tuli just välja ka äge uus kollektsioon ;)

  • ma olen disaininud just selle fundraiseri jaoks spetsiaalse limiteeritud kampaaniaga t-särgi. seda saab soetada CAPSLOCKi e-poest Eestist ning EVERPRESSi e-poest UK-st. heida silm peale ja telli endale trans õigusi toetav särk, enne kui hilja!

  • tule meie imelisele neli-ühes peole 31.märtsil Sveta baaris, Tallinnas. õhtu jooksul toimub androgeari uue kollektsiooni esitlemine + minu ülakehaoperatsiooni jaoks heategevuslik oksjon, kust saab soetada lahedat kunsti, ilusat disaini ja vingeid tooteid + minu sünnipäeva pidamine + trans nähtavuse päeva tähistamine!

tule ja naudi meiega tervet õhtut täis vapustavaid drag, burlesk ja muusikalisi esinemisi! ole esimene, kes endale androgeari uue kollektsiooni bokserid jalga saab ning haara endale oksjonilt unikaalseid tooteid ja elamusi!

31.märts - pane juba kohe kalendrisse kirja! ;)
  • võimalik on mind ka otse pangaülekandega toetada:

nimi: Torm Loomägi

pangakontod: 

SEB: EE841010010825590018 

LHV: EE667700771003089687

selgitus: toetus

LHV kliendina saad teha otsemakse ka SIIT!

  • samal ajal kui sa mind toetad (aitäh!aitäh!aitäh!), siis jaga kindlasti infot ka oma sõpradele ja sotsiaalmeedia jälgijatele, jagades selle lehekülje linki või minu sotsiaalmeedia postitusi antud teemal! 

ma tänan sind kogu oma südamest! su toetus tähendab mulle kõige rohkem! kogutud raha läheb minu jaoks ülimalt tähtsa eesmärgi saavutamiseks! aitäh!